• +48 507 851 244 lub SMS
  • ul. rtm. Witolda Pileckiego 69/25 - Warszawa / Ursynów

Specjaliści

mgr Gracjan Babula DO

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na wydziale Fizjoterapii – magister fizjoterapii 2004
Absolwent Szkoły Osteopatii FICO (Flanders International College of Osteopathy) – dyplomowany osteopata DO 2017

Asystent w Szkole Osteopatii FICO (Flanders International College of Osteopathy) 2017-2018

Asystent w Still Academy of  Osteopathy od 2019

 

Kursy i szkolenia

Mastercourse Biodynamic Phase VI, Tom Esser DO, Centrum Osteopatii
Mastercourse Post – Grad Pediatric Cranial Course, Marc Deora DO
Mastercourse Wzorce morffokinetyczne w ptaktyce – część 1, Jean – Paul Hoppner D.O., M.R.O.
Mastercourse More Pediatrics III, Uta Noruschat DO, Philip van  Caille DO, More Osteopathy
Mastercourse Osteopatia Pediatryczna, Tomasz Borucki DO, Radosław Sikorski
Mastercourse Osteopatia Pediatryczna, Torsten Liem DO
Mastercourse Biodynamic Phase III, Tom Esser DO, Centrum Osteopatii
Mastercourse More Pediatrics II, Uta Noruschat DO, Philip van  Caille DO, More Osteopathy
Mastercourse Anatomia i ontogeneza w koncepcji osteopatycznej 4, Trajektorie – Homunculus interni, Jean – Paul Hoppner D.O., M.R.O.
Mastercourse Allostatic Reset, Part 1, Philip van Caille DO, More Osteopathy
Mastercourse Biodynamic Phase II, Tom Esser DO, Centrum Osteopatii
Mastercourse  Anatomia i ontogeneza w koncepcji osteopatycznej 3, Jean – Paul Hoppner D.O., M.R.O.
Mastercourse Anatomia i ontogeneza człowieka w koncepcji osteopatycznej 2 – proces cerebralizacji i układ kranio – wertebro – sakralny, Jean – Paul Hoppner D.O., M.R.O.
Mastercourse Biodynamic Phase I, Tom Esser DO, Centrum Osteopatii
Mastercourse Anatomia i ontogeneza w koncepcji osteopatycznej 1, Jean – Paul Hoppner D.O., M.R.O.
Mastercourse Od embriologii do motylności. Embriologia stosowana w osteopatii, Jo Buekens DO, Still-Learning Osteo
Mastercourse Urogyneacology from an osteopathic perspective. Diagnosis and treatment, Sander Kales DO, Centrum Osteopatii
AUTONOMIC NERVOUS SYSTEM, Rene Zweedijk DO, Centrum Osteopatii
Szkoła Osteopatii Pediatrycznej – podyplomowa Szkoła Osteopatii Pediatrycznej, Panta Rhei Opleidingen Osteopathie
Mastercourse Viscerosomatic Integration and Osteopathy, Prof. Dr Frank Willard PhD, D.O.
Masterkurs Endokrynologia kliniczna i biologiczna Integracyjne podejście do dysfunkcji endokrynologicznych w osteopatii V. Namer DO
Masterkurs Dyski J.P. Barral DO
Masterkurs “Be Still and Know” T.Heiden DO, P. Dommelen DO
Masterkurs Zasada tętnicy, A. Norrie DO, M. Solano DO
Masterkurs Techniki Nasłuchu 1, R. Bonanzinga DO
Masterkurs Techniki Nasłuchu 2, G. Wetzler
Masterkurs Neuromanipulacje NM1, Ch. Sommer
Masterkurs Neuromanipulacje NM2, Ch. Sommer
Masterkurs Neuromanipulacje NM4, Ch. Sommer
Masterkurs Naczyniowo-Trzewne Manipulacje, J.P. Barral DO
Masterkurs Zaawansowane Trzewne Manipulacje: brzuch, J.P. Barral DO
Masterkurs Nerwowo-Trzewne Manipulacje brzucha i klatki piersiowej, O. Bazin DO
Masterkurs Osteopatyczne Techniki Wisceralne, S. Sandler DO
Masterkurs Osteopatyczne Techniki Manipulacyjne, D. Herbert DO
Suche igłowanie, M. Leduc DO
Praska Szkoła Medycyny Manualnej K.Lewita – certyfikowany terapeuta, V. Verchozinova
Ortopedyczna Terapia Manualna koncepcja Kaltenborna i Evjentha, certyfikowany terapeuta, M.Burkert
Instytut McKenzie w Polsce – biomechaniczne diagnozowanie i leczenia kręgosłupa, certyfikowany terapeuta, T.Stengert
PNF – kurs podstawowy, B. Bomer
PNF rozwijający, zdany egzamin końcowy – dyplomowany terapeuta, A. Lizak
PNF w Neurologii – kurs kliniczny, zdany egzamin końcowy – dyplomowany terapeuta, B. Bomer
PNF w Ortopedii – kurs kliniczny, zdany egzamin końcowy – dyplomowany terapeuta, M. Grzebellus
IBITA Bobath dla dorosłych, certyfikowany terapeuta, H. Kafkova
Osteopatia strukturalna i chiropraktyka dr Ackermanna, J. Jasięga, K. Białas
Anatomia Palpacyjna, M.Fluder DO
Kinesiology Taping, I.Hałas

mgr Małgorzata Groszek-Babula

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na wydziale Rehabilitacji (kierunek fizjoterapia)

 

Akademia Osteopatii – w trakcie studiów (obecnie III rok)

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness

Kursy i szkolenia

Praska Szkoła Medycyny Manualnej K.Lewita – zdany egzamin końcowy, dyplomowany terapeuta, V.Verchozinova
Terapia Manualna Koncepcja Kaltenborn Evjenth – zdany egzamin końcowy, dyplomowany terapeuta, M.Dębski, G.Balik, A. Gattermeier, Ch. Glock
Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, P.Kwiatkowski
Haczykowanie “Le Crochetage Therapie”, A. Teixeira Rezende
PNF – kurs podstawowy, E. Górna
PNF rozwijający, zdany egzamin końcowy – dyplomowany terapeuta, A. Lizak
PNF w Neurologii – kurs kliniczny, zdany egzamin końcowy – dyplomowany terapeuta, B.Bomer
PNF w skoliozach A.Stępień
Kinesiology Taping – kurs podstawowy, T. Senderek
Kinesiology Taping – kurs rozwijający, T. Senderek
Trening funkcjonalny
Anatomia palpacyjna, M. Fluder DO
Taping rehabilitacyjny, T. Tittinger, R. Słoniak
Analiza i czytanie zdjęć RTG, A. Biel

mgr Konrad Gorzkowski

Konstancińskie Studium Fizjoterapii – 1997 – technik fizjoterapii

Olsztyńska Szkoła Wyższa – Wydział Fizjoterapii – 2008 – mgr fizjoterapii
 

Absolwent Szkoły Osteopatii FICO (Flanders International College of Osteopathy) – osteopata

Kursy i szkolenia

Mastercourse Biodynamic Phase Iv, Tom Esser DO, Centrum Osteopatii
Mastercourse Biodynamic Phase III, Tom Esser DO, Centrum Osteopatii
Mastercourse Biodynamic Phase II, Tom Esser DO, Centrum Osteopatii
Mastercourse Biodynamic Phase I, Tom Esser DO, Centrum Osteopatii
Mastercourse Od embriologii do motylności. Embriologia stosowana w osteopatii, Jo Buekens DO, Still-Learning Osteo
Mastercourse Urogyneacology from an osteopathic perspective. Diagnosis and treatment, Sander Kales DO, Centrum Osteopatii
Mastercourse Viscerosomatic Integration and Osteopathy, Prof. Dr Frank Willard PhD, D.O.
Masterkurs Endokrynologia kliniczna i biologiczna Integracyjne podejście do dysfunkcji endokrynologicznych w osteopatii V. Namer DO
Masterkurs Dyski J.P. Barral DO
Masterkurs “Be Still and Know” T.Heiden DO, P. Dommelen DO
Masterkurs Techniki Nasłuchu 1, R. Bonanzinga DO
Masterkurs Techniki Nasłuchu 2, G. Wetzler
Masterkurs Neuromanipulacje NM1, Ch. Sommer
Masterkurs Neuromanipulacje NM2, Ch. Sommer
Masterkurs Neuromanipulacje NM4, Ch. Sommer
Masterkurs Naczyniowo-Trzewne Manipulacje, J.P. Barral DO
Masterkurs Zaawansowane Trzewne Manipulacje: brzuch, J.P. Barral DO
Masterkurs Nerwowo-Trzewne Manipulacje brzucha i klatki piersiowej, O. Bazin DO
Masterkurs Osteopatyczne Techniki Wisceralne, S. Sandler DO
Masterkurs Osteopatyczne Techniki Manipulacyjne, D. Herbert DO
Suche igłowanie, M. Leduc DO
Ortopedyczna Terapia Manualna koncepcja Kaltenborna i Evjentha – certyfikowany terapeuta
Medycyna Manualna w Modelu Holistycznym dr Rakowskiego – certyfikowany terapeuta
Praska Szkoła Medycyny Manualnej K.Lewita – certyfikowany terapeuta, V. Verchozinova
PNF – kurs podstawowy
PNF rozwijający, zdany egzamin końcowy – dyplomowany terapeuta
Kinesiotaping
Anatomia palpacyjna, M. Fluder DO

mgr Emilia Korbecka

 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na wydziale Fizjoterapii – magister fizjoterapii, 2007

 

Absolwentka Shang Shung Institute of America, Tradycyjna Medycyna Tybetańska, 4 letnie studia lekarza medycyny Tybetańskiej, ukończone w 2020 roku

 

Kursy i szkolenia

Masaż klasyczny i sportowy i leczniczy, HEROS
Masaż i kinezyterapia, inne metody terapeutyczne w ginekologii i położnictwie, 2008 MEDIKON
Masaż kobiety w ciąży I rewitalizacja poporodowa, AKSON
Terapia czaszkowo – krzyżowa 1. stopień, Słowacja
Terapia czaszkowo- krzyżowa 2. stopień, Słowacja, Ulrich Hesse , Majka Zelenakova
Terapia czaszkowo – krzyżowa, terapeuta certyfikowany, Słowacja, Ulrich Hesse, Majka Zelenakova
Instruktor metody pilates na macie, 2012, PILATES SCHOOL BODY BALANCED, Anna Ścisłowska
Bioenergoterapia, teoretyczne i praktyczne szkolenie w zakresie bioenergoterapii, mgr Jerzy Strączyński
Inne masaże i techniki: masaż tybetański Kunye, terapia Horme, akupunktura tybetańska, masaż Lomi lomi, masaż Tuina 1. stopień, moxa, bańkowanie.